Spring naar de inhoud

Gemeenteraad Gent

Gentse helden en schurken

Gent lijdt onder extreem beleid dat het normale leven tot een nachtmerrie maakt voor tienduizenden mensen. Dit zorgt voor onberekenbare schade aan onze Gentse stad en de Gentenaars. Zowel voor de kern van de stad als voor groot Gent

In een democratie worden de politici gekozen door de mensen om deze hun belangen te verdedigen en wensen uit te voeren. Helaas hebben de politici die wij hebben gekozen het tegenovergestelde met ons voor.

Zij controleren ons, ze nemen onze vrijheid van beweging weg, ze nemen enorme sommen geld van ons, torenhoge boetes en parkeerkosten waarvan uw ogen gaan tranen.

Ze hebben opzettelijk een grote verkeerschaos gecreëerd op de ring rond Gent, waardoor tienduizenden mensen dagelijks in frustratie moeten leven, zowel om te gaan werken, voor boodschappen en bezoek aan vrienden en familie.

IS DIT WAARVOOR U HEEFT GEKOZEN? IS DIT WAT DE PARTIJEN HEBBEN BELOOFD IN HUN MOOI GEDRUKTE PAMFLETTEN DIE WE IN DE BUS KREGEN BIJ DE LAATSTE VERKIEZINGEN?

ONTHOU DIT: Je hebt ervoor gestemd! Je kan ze er ook "uitstemmen"!

Vanaf heden tot aan de verkiezingen volgen we wat elk van hen doet en houden dit bij met een kwaliteitsscore.

Reageer op de pagina ivm een gemeenteraadslid. Geef door waarom hij/zij een PLUS verdient of waarom een MIN, verschillende keren per maand passen we de pagina aan en plaatsen de sterren of de emoij's

 Elke goede actie krijgt een PLUS (gouden ster),

elke actie dat Gent nog slechter maakt krijgt een MIN (sad emoij).

Het is mogelijk om zaken door te sturen via email info@gvd9000.be MAAR we opteren dat u rechtstreeks post op deze pagina. Zo kunnen de Gentenaars zien waarom men de punten krijgt.  Bij Daniel Termont en Philip Watteeuw staat reeds een MIN, daar veel Gentenaars vinden dat zij dit verdienen en als voorbeeld hoe het werkt. Iedereen kan reageren en zorgen dat er goede of slechte punten komen. Enkel reacties met email adres en naam kunnen de quotaties beïnvloeden. Deze  "enquête" geeft een beeld van wie zijn/haar best doet voor Gent of wie Gent aan het verzieken is! En kan de Gentenaars helpen bij hun keuze op de verkiezing 2018 *reacties die naast de kwestie zijn of beledigend worden verwijderd.

De inwoners van Gent worden genadeloos gepest door de politici waarvoor zij gekozen hebben. Deze nachtmerrie is gepersonaliseerd in Filip Watteeuw, een man met een visie op een groene utopie die in werkelijkheid geen enkele grond heeft. In de geschiedenis zijn talrijke voorbeelden van ideologen en utopische ideeën die dachten dat ze de wereld beter konden maken waardoor duizenden mensen moesten lijden.

We zijn ervan overtuigd dat de heer Watteeuw geen slechte man is. Hij denkt dat hij goed doet. Dus, hij vind dat mensen moeten lijden om zijn utopie te bereiken: in zijn gedachten is het op het einde tuin van Eden
Hij is blind en doof naar het ware leed dat hij veroorzaakt. Politici die denken dat ze goed doen als ze lijden veroorzaken, zijn de meest gevaarlijke van iedereen. De geschiedenis heeft dit verschillende keren bewezen

Gentenaars! Wat nu gaande is daar moeten we ons tegen verzetten, dit kunnen alleen als we onze krachten bundelen, dat we diegenen die iets kunnen doen wakker maken. Zij zijn lafaards, ze zijn blind en doof voor de verschrikkelijke dingen die gebeuren omdat ze zelf hun hun positie niet willen verliezen of het vermogen en de status die zij hebben. Ze blijven dus stil en lijdzaam toekijken van aan de kant

Ze kunnen zich niet meer verstoppen WIJ houden ze op de hoogte. Hier kunt u zien hoe elke lokale politicus uw belangen verdedigt, helemaal niets doet of het zelfs nog slechter maakt!

Alsjeblieft: schrijf hen regelmatig tussen nu en oktober 2018 en laat hen weten wat u van hun prestaties denkt. Wees beleefd - maar hou er niet van terug kritiek te geven waardoor ze zonder twijfel hun werking en hun prestaties in Gent moeten wijzigen. Vraag hen naar hun actie, wat ze deden of van plan zijn om te doen.
De gemeenteraadsleden zijn hier uiteraard ook van harte welkom, we stellen dit zelfs op prijs. Zij kunnen eveneens een stem uitbrengen, zowel op zichzelf als op een collega van hen.

Hieronder kunt u de email adressen vinden van al de gemeenteraadsleden. We maakten een email adres aan waar men allen direct kan contacteren, als u een email stuurt dan ontvangen al deze mensen uw email, dit als u zich wilt richten naar allen samen de mail wordt doorgestuurd naar allen.

Hoe werkt het email adres @stadgek.com? :
We maakten een email adres aan waar alle adressen in staan zoals hieronder opgegeven. Als u een e-mail stuurt naar het betreffende email adres, dan wordt uw e-mail vanaf de server doorgestuurd naar al de email adressen die we in de ontvangers ingaven. Zo kunt u met 1 email iedereen bereiken die nodig is.

Voor alle Gentse schepenen:
schepen@stadgek.com

Voor de ganse Gentse gemeenteraad: gemeenteraad@stadgek.com

Per partij
spa@stadgek.com
groen@stadgek.com
openvld@stadgek.com
nva@stadgek.com
cdv@stadgek.com
vb@stadgek.com

Naar alle gemeenteraadsleden,
alle media en ombudsvrouw Gent
s.o.s@stadgek.com of  sos@stadgek.com

Gent dankt u!
GVD: Gent Voor Democratie

 

Daniel Termont Burgemeester

daniel.termont@stad.gent
Martine De Regge Schepen van Personeelsbeleid, Facility Management en Administratieve Vereenvoudiging

schepen.deregge@stad.gent
Rudy Coddens Schepen van Seniorenbeleid, Werk, Armoedebestrijding en Openbaar Groen

schepen.coddens@stad.gent
Karin Temmerman Gemeenteraadslid

karin.temmerman@stad.gent
Freya Van den Bossche Gemeenteraadslid

freya.vandenbossche@stad.gent
Guy Reynebeau Gemeenteraadslid

guy.reynebeau@stad.gent
Resul Tapmaz Schepen van Welzijn, Gelijke kansen, Gezondheid en Sport

schepen.tapmaz@stad.gent
Fatma Pehlivan Gemeenteraadslid

fatma.pehlivan@stad.gent
Bruno Matthys Gemeenteraadslid

bruno.matthys@stad.gent
Annelies Storms Schepen van Cultuur, Toerisme en Evenementen

schepen.storms@stad.gent
Anne Schiettekatte Fractievoorzitter - Gemeenteraadslid

anne.schiettekatte@stad.gent
Greet Riebbels Gemeenteraadslid

greet.riebbels@stad.gent
Sven Taeldeman Schepen van Stadsontwikkeling, Ruimtelijke Planning en Wonen

schepen.taeldeman@stad.gent
Astrid De Bruycker Gemeenteraadslid

astrid.debruycker@stad.gent
Mieke Bouve
Gemeenteraadslid

miekebouve@gmail.com
Ilknur Cengiz
Gemeenteraadslid

ilknur.cengiz@stad.gent
Filip Watteeuw Schepen van Mobiliteit en Openbare Werken

schepen.watteeuw@stad.gent
Elke Decruynaere Schepen van Onderwijs, Opvoeding en Jeugd

schepen.decruynaere@stad.gent
Tine Heyse Schepen van Milieu, Klimaat, Energie en Noord-Zuid

schepen.heyse@stad.gent
Zeneb Bensafia Gemeenteraadslid

zeneb.bensafia@stad.gent
Dirk Holemans Gemeenteraadslid

dirk.holemans@stad.gent
Caroline Van Peteghem Gemeenteraadslid

caroline.vanpeteghem@stad.gent
Sara Matthieu Gemeenteraadslid

sara.matthieu@stad.gent
Bram Van Braeckevelt Fractievoorzitter-Gemeenteraadslid

bram.vanbraeckevelt@stad.gent
Cengiz Cetinkaya Gemeenteraadslid


cengiz.cetinkaya@stad.gent
Chris Maryns-Van Autreve Gemeenteraadslid

chris.marynsvanautreve@stad.gent
Sas van Rouveroij Gemeenteraadslid

sas.van.rouveroij@stad.gent
Christophe Peeters Schepen van Financiën, Feesten, Middenstand en Innovatie

schepen.peeters@stad.gent
Mathias De Clercq Schepen van Haven, Economie en Ondernemen

schepen.declercq@stad.gent
Sami Souguir Fractievoorzitter - Gemeenteraadslid

sami.souguir@stad.gent
Sofie Bracke Schepen van Burgerzaken en Protocol en Ambtenaar van de Burgerlijke Stand

schepen.bracke@stad.gent
Stephanie D'Hose Gemeenteraadslid

stephanie.dhose@stad.gent
Camille Daman Gemeenteraadslid

camille.daman@stad.gent
Mehmet Sadik Karanfil Gemeenteraaadslid

mehmetsadik.karanfil@stad.gent
Carl De Decker Gemeenteraadslid

carl.dedecker@stad.gent
Isabelle De Clercq Gemeenteraadslid

info@idc-law.be
Elke Sleurs
Fractievoorzitster Gemeenteraadslid

elke.sleurs@stad.gent
Siegfried Bracke
Gemeenteraadslid

siegfried.bracke@stad.gent
Guido Meersschaut
Gemeenteraadslid

guido.meersschaut@stad.gent
Karlijn Deene Gemeenteraadslid

karlijn.deene@stad.gent
Sandra Van Renterghem Gemeenteraadslid

sandra.vanrenterghem@stad.gent
Gert Robert Gemeenteraadslid

gert.robert@stad.gent
Ömer Faruk Demircioglu Gemeenteraadslid

omerfaruk.demircioglu@stad.gent
Robin De Wulf Gemeenteraadslid

robin.dewulf@stad.gent
Veli Yüksel Fractievoorzitter - Gemeenteraadslid

veli.yuksel@stad.gent

 

Paul Goossens Gemeenteraadslid

paul.goossens@stad.gent
Filip Van Laecke Gemeenteraadslid

filip.vanlaecke@stad.gent
Jef Van Pee
Gemeenteraadslid

jef.vanpee@stad.gent
Johan Deckmyn
Fractievoorzitter Gemeenteraadslid

johan.deckmyn@stad.gent
Wis Versyp
Gemeenteraadslid

wis.versyp@stad.gent
Gabrielle De Boever
Gemeenteraadslid

gabi.deboever@stad.gent

 

1 reactie op “Gemeenteraad Gent

  1. BestMagdalena

    I see you don't monetize gvd9000.be, don't waste your traffic, you can earn extra bucks every month with new monetization method.
    This is the best adsense alternative for any
    type of website (they approve all sites), for more info simply search in gooogle: murgrabia's
    tools

    Reageren

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.